موتور دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور | فروش دیزل ژنراتور | قیمت دیزل ژنراتور | تعمیر دیزل ژنراتور | قطعات دیزل ژنراتور | خدمات دیزل ژنراتور | عیب یابی دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

 

دیزل ژنراتور یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی گویند ، که اجزائ اصلی آن به شرح زیر است :

1- شاسی باکدار تعبیه شده در زیر دیزل ژنراتور برای مصرف روزانه گازوییل

2-اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا که به اصطلاح به آن کانوپی (Canopy)

3- سیستم‌های کنترل که به اصطلاح به آن تابلو حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور می گویند.

4-قطع کننده‌های اضطراری مدار (emergency stop)

5- سیستم مولد گرما(هیتر و المنت) برای موتور دیزل ژنراتور

6- سیستم استارت اتوماتیک که به اصطلاح به آن تابلو اتوماتیک چنج آور یا تابلو ATS و یا تابلو امرجنسی می گویند که به منظور تولید برق موتور دیزل ژنراتور استفاده می‌شود.

دیزل ژنراتور , دیزل ژنراتور ولوو , مولد دیزل , موتور دیزل , ژنراتور
 

برخی از اجزای تشکیل دهنده دیزل ژنراتور و کارکرد آن:

 

1- موتور دیزل ژنراتور:

بی شک موتور دیزل ژنراتور یا (Engine) مهمترین بخش دیزل ژنراتور است. سیستم داخلی موتور را اکثر کسانی که با اتومبیل کار کرده باشند تا حدودی میشناسند. با این حال به اختصار توضیحاتی داده می شود: تفاوت هایی بین موتور دیزل ژنراتور و موتور های ماشینی وجود دارد. که مهمترین آنها ثابت بودن دور موتور در موتور های دیزل ژنراتور است. موتور دیزل ژنراتور گونه‌ای موتور درون احتراقی است. که در آن از انرژی دورانی برای تولید برق بوسیله ژنراتور استفاده می شود. که این عمل توسط موتور دیزل ژنراتور با احتراق و انفجار سوخت گازوئیل و هوا درون سیلندر های انجام می شود. سیستم شگفت انگیز موتور برای تولید برق و برای تولید حرکت در اتومبیل استفاده می شود. دیزل برای ایجاد حرکت استفاده می‌شود.

 

2- ژنراتور: موتور دیزل ژنراتور

بخش اصلی عملکرد دیزل ژنراتور به عهده ژنراتور است. در واقع مانند دینام دوچرخه عمل میکند.البته ابعاد و وسعت آن بسیار گسترده تر است. درون ژنراتور قطعه مهمی به نام ولتاژ رگولاتور وجود دارد.که برق تولیدی ژنراتور (AC) را به به برق قابل استفاده (DC) تبدیل می کند.

 

لطفا جهت اطلاع از لیست قیمت موتور برق و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

09136462993-09138101421

 

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
error: تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به اسپادانا صنعت بوده و غیر قابل کپی می باشد