دیزل ژنراتور ولوو پنتا

 دودستگاه دیزل ژنراتور ولوو پنتا TAD532GE به همراه SUPER SILENT CANOPY  و سیار

نام پرژه :منطقه 3 عملیات انتقال گاز ((تهران))

 

نام پروژه: دیزل ژنراتور ولوو پنتا VOLVO  به همراه سوپر سایلنت کانوپی- شرکت انتقال گاز استان تهران

کارفرما : منطقه 3 عملیات انتقال گاز

ناظر:منطقه 2 و 3 عملیات انتقال گاز

هدف: تامین برق مورد نیاز هنگام بحران در استان تهران، به این صورت که دو دستگاه  دیزل ژنراتور 150KVA بدون سر وصدا و در کسری از ثانیه وارد مدار شود.

شرح پروژه :
طراحی نقشه شاسی نقشه تابلو حفاظت و کنترل ((A.M.F)) و نیز طراحی نقشه کانوپی و تیرلر، ارسال  این نقشه ها به دستگاه نظارت شرکت انتقال گاز و پس از تایید اقدام به ساخت شاسی و کوپله دیزل ژنراتور مطابق با نقشه های کوپله شرکت ولوو VOLVO و ساخت تابلو دیزل ژنراتور ولوو VOLVO و همچنین سوپر سایلنت کانوپی، سپس تست های FAT و QC  کامل دیزل ژنراتور ولوو 150KVA  در حضور دستگاه نظارت شرکت منطقه 3 عملیات انتقال گاز، در انتها بسته بندی و ارسال دستگاه جهت راه اندازی  دیزل ژنراتورها توسط تیم خدمات شرکت اسپادانا صنعت به محل مورد نظر کارفرما محترم.

مدت زمان کار: 13روز کاری 

موتور دیزل و ژنراتور مورد استفاده: به در خواست کارفرما، موتور ولو TAD532GE وژنراتور استامفورد انگلستان مدل UCI274E استفاده قرار گرفت.

برد دیزل ژنراتور  مورد استفاده : به در خواست کارفرما ، برد PLC دیپسی انگلستان مدل 7320MK2 در تابلو مورد استفاده قرار گرفت.

نحوه اجرا:

طراحی نقشه های تابلو با نرم افزار اتوکد و ارائه به دستگاه نظارت کارفرمای محترم

اقدام به ساخت شاسی _ تابلو حفاظت کنترل دیزل ژنراتور  _ کانوپی و ترلیر، براساس نقشه های مورد تایید قرار گرفته

انجام تست QC مطابق دستور العمل این شرکت وشرکت ولوو پنتا

انجام تست عملکرد و حفاطت در حضور مشاور و کارفرما

انجام عملیات حمل و نصب وراه اندازی در محل سایت

نتایج:

طراحی، ساخت، تست، تحویل و نصب و راه اندازی کامل دو دستگاه دیزل ژنراتور ولوو 150KVA به همراه تابلو حفاظت کنترل دیزل ژنراتور A.M.F ، سوپر سایلنت کانوپی  با کلیدهای MCB ساخت شرکت اشنایدر فرانسه با قدرت قطع 225 آمپر به تعداد یک عدد جهت حفاظت های اضافه جریانی نصب شده بروی دیزل ژنراتور.

عملکرد دیزل ژنراتور بدین صورت که: پس از وقوع بحران دیزل ژنراتور ولوو VOLVO  به راحتی به محل مورد نیاز به وسیله یدک کش منتقل گردد و سپس به راحتی و طی زمان کولنینگ ((این زمان صرفا جهت گرم شدن اولیه موتور دیزل است قبل از زیر بار رفتن دیزل ژنراتور به صورت کامل و مدت آن نهایتا 10 ثانیه هست)) ، با داشتن کمتر میزان ممکن سر و صدا کار کند(( در فاصله یک متری 80db خروجی )). به دلیل اینکه پس از راه اندازی، و حتی قبل از آن برد دیزل ژنراتور دیپسی DSE7320 (( کنترلر دیزل ژنراتور دیپسی)) بر سیستم نظارت دارد و کلیه اخطارها و مشکلات را ثبت و اطلاع می دهد لذا دیزل ژنراتور بدون بروز کوچکترین مشکلی به تامین برق می پردازد.

دیزل ژنراتور ولوو پنتا,دیزل ژنراتور,دیزل ژنراتور ولوو

error: تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به اسپادانا صنعت بوده و غیر قابل کپی می باشد