دیزل ژنراتور فابریک

دیزل ژنراتور کوپله فابریک

 

 

دیزل ژنراتور کوپله فابریک اروپا | دیزل ژنراتور فابریک

 

 

شرکت اسپادانا صنعت گلدشت علاوه بر کوپله موتور و ژنراتور قادر است, دیزل ژنراتور را به صورت کوپله فابریک با برند های مختلف اروپایی و آمریکایی وارد سازد. برند های همچون CumminspowerGeneration دیزل ژنراتورهای کوپله فابریک شرکت CumminspowerGeneration انگلستان ،Sdmo فرانسه ؛ FGwilson انگلستان و Pramac ایتالیا و...

 

 

 

توصیه هایی در هنگام خرید دیزل ژنراتور فابریک:

 دیزل ژنراتور در دو کاربرد اضطراری (Standby) و دوم دائم کار (Prime) استفاده می شود.

 

  •  کاربرد اول:

در مراکز صنعتی و سایر ارگان های حساس, که قطع برق موجب خسارات مالی و بعضا انسانی می شود, استفاده می گردد. از قبیل بیمارستان ها, فرودگاه ها, کارخانه های تولید موادغذایی و… . در کاربرد Standby دیزل ژنراتور از تابلو ATS (تابلو برق امرجنسی), به منظور خاموش و روشن کردن دستگاه بصورت کاملا اتوماتیک, علاوه بر تابلو حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور(تابلو برق AMF) استفاده می شود.

 

  • کاربرد دوم:

در مکان هایی استفاده می شود که خطوط انتقال برق وجود ندارد, ویا استفاده از برق شهر مقرون به صرفه نیست, از قبیل: معادن, تالارها و… . در این کاربرد توصیه می شود. دیزل ژنراتور حتما دارای تابلوی حفاظت وکنترل قدرتمند, که شامل بردهای کنترل حفاظت است, استفاده می گردد. در پاره ای از زمان ها استفاده از دیزل ژنراتور باعث آلودگی صوتی شده و ایجاد مزاحمت می کند, در این مواقع استفاده از کانوپی برای دیزل ژنراتور (سایلنت) توصیه می شود. این تجهیز جهت افزایش IP دیزل ژنراتور نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

حمل

حمل ونقل دیزل ژنراتور به کرات در مواقعی که در مکانی مشخص  استفاده نمی شود, بسیار مهم وپر هزینه می باشد. به این منظور دیزل ژنراتور را بروی تریلی قرار داده, که می توان آن را از مکانی به مکانی دیگر به راحتی حمل کرد.

 

 

گرمکن

در مناطق سرد سیر کشور عزیزمان ایران, سرما باعث می شود دمای گازوئیل به نقطه احتراق نرسد, درنتیجه دیزل ژنراتور روشن نشود (پس از استارت دیزل ژنراتور خاموش شود). در این مواقع  استفاده از گرمکن, جهت گرم کردن دمای اولیه بدنه موتور دیزل توصیه می شود. در مواقع اضطراری جهت آماده به کار نگه داشتن باطری دیزل ژنراتور, از باتری شارژر در داخل تابلو دیزل ژنراتور استفاده می شود تا در مدت زمان خاموشی دیزل ژنراتور, باتری به وسیله برق شهر شارژ شود.

شرکت فنی ومهندسی اسپادانا صنعت با ارائه انواع دیزل ژنراتور از قبیل :

در خدمت صنعتگران و موسسات کشور عزیزمان ایران است. جهت در یافت لیست قیمت, خرید، عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتور فابریک با این شرکت تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است, این شرکت با اطلاع از کاربرد دیزل ژنراتور توسط شما عزیزان, برند مناسب و امکانات مورد نیاز از قبیل تابلو امرجنسی و… را به اطلاع شما می رساند.

 

توصیه هنگام خرید دیزل ژنراتور فابریک اروپایی:

در هنگام خرید دیزل ژنراتور فابریک اروپایی قبل از مقایسه قیمت دیزل ژنراتور فابریک و دریافت لیست قیمت دیزل ژنراتور فابریک, همواره نسبت به توصیه های بخش فنی شرکت اسپادانا صنعت دقت نمایید. زیرا کارشناسان اسپادانا صنعت با اطلاع از نوع کاربری و چگونگی محیط خریدار پیشنهادی با نازل ترین قیمت ممکن ارائه می دهد که کلیه نیازهای خریداران را تامین می نماید. و همچنین از قیمت رقابتی دیزل ژنراتور شما را بهره مند می سازد.

 دیزل ژنراتور فابریک

برچسب‌ها, , , , , , , , , , ,

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
error: تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به اسپادانا صنعت بوده و غیر قابل کپی می باشد