دیزل ژنراتور ولوو TWD1643GE به همراه تابلو A.T.S

 

نام پروژه: دیزل ژنراتور ولوو VOLVO  علوم پزشکی مازندران – بیمارستان امام خمینی (ره)

کارفرما : علوم پزشکی مازندران

ناظر:دفتر فنی و مهندسی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

هدف: تامین برق اضطراری بیمارستان امام خمینی (ره) ، به یک دیزل ژنراتور 700KVA نیاز بود که به صورت اتوماتیک در هنگام قطع برق شهر وارد مدار شود.

شرح پروژه :

طراحی و ساخت نقشه شاسی و همچنین طراحی نقشه تابلو امرجنسی ((A.T.S)) و ارسال به دفتر فنی دانشگاه جهت نظارت و تایید و سپس اقدام به ساخت شاسی و کوپله دیزل مطابق با نقشه های کوپله شرکت ولوو VOLVO و ساخت تابلو دیزل ژنراتور ولوو VOLVO و سپس تست های FAT و QC  کامل دیزل ژنراتور ولوو 700KVA ، در انتها بسته بندی و ارسال دستگاه جهت نصب وراه اندازی  توسط تیم خدمات شرکت اسپادانا صنعت به محل مورد نظر کارفرما محترم.

مدت زمان کار: 10روز کاری 

موتور دیزل و ژنراتور: به در خواست کارفرما، موتور ولو TWD1643GE و ژنراتور استامفورد انگلستان مدل HCI5F استفاده قرار گرفت.

برد دیزل ژنراتور: به در خواست کارفرما ، برد PLC دیپسی انگلستان مدل 7320MK2 در تابلو مورد استفاده قرار گرفت.

نحوه اجرا:

طراحی نقشه های تابلو با نرم افزار اتوکت و ارائه به دستگاه نظارت کارفرمای محترم

اقدام به ساخت شاسی و تابلو ، براساس نقشه شاسی و تابلو مورد تایید قرار گرفته

انجام تست QC مطابق دستور العمل این شرکت و شرکت ولوو پنتا

انجام تست عملکرد و حفاظت در حضور مشاور و کارفرما

انجام عملیات حمل و نصب وراه اندازی در محل سایت

نتایج:

طراحی ، ساخت و تست و تحویل و نصب راه اندازی کامل یک دستگاه دیزل ژنراتور ولوو 700KVA به همراه تابلو امرجنسی با کلیدهای ACB ساخت شرکت اشنایدر فرانسه با قدرت قطع 1250 امپر به تعداد دو عدد ویک عدد جهت حفاظت های اضافه جریانی نصب شده بروی دیزل ژنراتور (( در مجموع سه عدد کلید ACB))

عملکرد امرجنسی و اتوماتیک دیزل ژنراتور (( بدین صورت که پس از قطع برق شهر در زیر 5 ثانیه دیزل روشن و برق مورد نیاز را به صورت کاملا اتوماتیک تامین می نماید و پس از وصل شدن برق شهر به صورت اتوماتیک تامین برق مورد نیاز را برق شهر به عهده میگیرد و دیزل ژنراتور ولوو از مدار خارج وخاموش میگردد. لازم به ذکر است کلیه عملیات به صورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد.))

به دلیل اینکه پس از راه اندازی، و حتی قبل از آن برد دیپسی DSE7320 (( کنترلر دیزل ژنراتور دیپسی)) بر سیستم نظارت دارد و کلیه اخطارها ومشکلات را ثبت و اطلاع می دهد لذا دستگاه بدون بروز کوچکترین مشکلی به عملکرد اضطراری خود ایفای نقش میکند.

دیزل ژنراتور ولوو TWD1643GE

error: تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به اسپادانا صنعت بوده و غیر قابل کپی می باشد