برد DSE4520

برد DSE4520 (برد کنترل deepsea)

برد دیزل ژنراتور,برد دیپسی,برد 4520,برد کنترلی,برد DSE4520,DSE4520

 فایل دانلود کاتالوگ برد DSE4520

q5a0_download

برد DSE4520 از دسته برد دیزل ژنراتور دیپسی انگلستان می باشد. که دارای قابلیت های بالایی در کنترل و حفاظت دیزل ژنراتور و نیز نحوه راه اندازی آن دارا می باشد.

برتر های برد DSE4520 در مقایسه با برد کامپ و دایف:

  1. برد DSE4520 انگلستان کلیه پارامترهای دیزل ژنراتور و نیز آلارم ها و Warning ها در صفحه LCD بزرگ خود که قابلیت تحمل دمایی 75+ و 30- و نیز رطوبت 100% را دارد نماش می دهد.
  2. از دیگر ویژگی های برد DSE4520 (برد کنترل deepsea) IP65 این PLC دیزل ژنراتور می باشد که مانع از ورود آب و گرد و غبار به داخل برد DSE4520 (برد کنترل deepsea) می گردد.
  3. به دلیل PLC بودن برد 4520  انگلستان در برابر کلیه امواج الکترو مغناطیس بدون کو چکترین مشکلی کار می نماید. این در حالی است ک هبرد میکرو پرسسور کامپ و میکرو کنترل دایف این توانایی را ندارند. این برتری باعث گردیده که در مراکز پر اهمیت مثل صنایع بالا دستی و بیمارستانی و نیز فرودگاه ها فقط از برند دیپسی استفاده شود.
  4. برد DSE4520 (برد کنترل deepsea) تحمل صاعقه و آرک تا 8 کیلو ولت را تحمل می نماید.

این چهار ویژگی از جمله برترهای مهم برد دیپسی در مقابل سایر برندها از جماعه کامپ می باشد.

ویزگی های برد DSE4520 :

نمایش پارامترهای دیزل ژنراور از قبیل دمای آب _ فشار روغن _ دور موتور _ ولتاژ باطری _ ولتاژ ژنراور و برق شهر _ جریان خروجی و…….. در صفحه LCD پیشرفته خود.

امکان تنطیم محدود ها ی حفاطتی پارامترهای دیزل ژنراور مثلا آلارم دمای آب بروی 95 درجه سیلیسوس یا هر عددی به انتخاب و SHUT DWON  دیزل ژنراتور در دمای 98 درجه سیلیسوس و یا هر عدد دیگری.

ثبت وقایع به این صورت که کلیه اتفاقات در دیزل ژنراتور ثبت می شود از قبیل زمان راه اندازی _ زمان قطع برق شهر و…

ثبت خطاها و آلارمها به این صورت که کلیهWARNING ها در دیزل ژنراتور ثبت می شود .

امکان راه اندازی دیزل ژنراتور به صورت دستی و نیز راه دور( REMOT START) دارا می باشد.

همچنین راه اندازی به صورت اتومایتک که با قطهع برق شهر به صورت اتوماتیک دیزل روشن و وفرمان کنتاکتورها ارسال گردد و نیز در هنگام وصل برق شهر به صورت اتوماتیک جابه جا گردد.

برتری دیگر این برد این است که باخارج کردن برد از تابلو مشکلی در عملکرد پنج آور پیش نمی آید و کناکتور برق شهر همپنان وصل خواهد ماند.

ابعاد برد DSE4520
برد دیزل ژنراتور,برد دیپسی,برد 4520,برد کنترلی,برد DSE4520,DSE4520
error: تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به اسپادانا صنعت بوده و غیر قابل کپی می باشد